|

„Co się stało z jej piersiami?” ։ Strój Amber Heard był powodem dyskusji podkreślających mały biust

Ta sukienka zdecydowanie nie była dla niej! 😬🙄Amber chciała oczarować fanów swoim wyglądem, ale krytycy szybko zwrócili uwagę, że sukienka pasuje do krągłych sylwetek🤐😏

Amber Heard zawsze była w centrum uwagi ze względu na swoją wyjątkową urodę․ Ale tym razem zaskoczyła fanów nie swoim przystojnym wyglądem․ Amber pojawiła się na czerwonym dywanie na Festiwalu Filmowym w Cannes w wyjątkowym stroju․ Spodziewała się pozytywnej reakcji fanów, ale okazało się, że otrzymała coś, czego się nie spodziewała.

Amber miała na sobie piękną sukienkę od Valentino, ale znaleźli się krytycy, którzy wyrazili swoje niezadowolenie z sukienki․ Z przekonaniem stwierdzili, że taka sukienka pasuje do kobiet o pulchnej sylwetce․ Niestety figura Amber w tej sukience nie spełniła jej oczekiwań i nie zaskoczyła fanów․.

Jednak lojalni fani wyrazili swoje pozytywne uczucia i pochwalili jej urodę․ Dla wielu musiała wybrać sukienkę, która nie podkreślałaby jej mniejszych piersi. W takiej sukience nie mogła zaimponować wszystkim, a to tylko próba zwrócenia na siebie uwagi.

Co sądzisz o wyglądzie Amber? Możesz podzielić się swoimi komentarzami pod postem.

Rating
( 1 assessment, average 4 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee