|

„Całkowicie niedopuszczalne dla jej wieku”: Ostatnie zdjęcia aktorki Stone w odsłaniającym ciało kostiumie stały się tematem gorących dyskusji

63-letnia Stone została skrytykowana po tym, jak pokazała swoje ciało w odsłaniającym ciało body

Wygląd wybitnej, charyzmatycznej i uznanej aktorki Sh. Stone jest obecnie przedmiotem gorących dyskusji w mediach społecznościowych.

Wierzcie lub nie, ale ta kultowa i wysoko ceniona gwiazda filmowa jest już po sześćdziesiątce, a mimo to nadal z dumą pokazuje swoje nieskazitelne i oszałamiające ciało w dość odważnych i odsłaniających ciało strojach. Wielu nie może uwierzyć własnym oczom, gdy dowiadują się o jej prawdziwym wieku.

Szczególnie pod jej zdjęciami z wakacji można znaleźć wiele miłych komplementów na temat jej atrakcyjności i ponadczasowej urody. Wielu twierdzi, że wygląda znacznie lepiej niż jej partnerzy i koledzy w tym samym wieku.

Z drugiej strony, jak każda celebrytka na Ziemi, ma ona również swoich hejterów i złośliwców, którzy powtarzają, że Stone nie powinna publikować tego typu zdjęć i że noszenie tak odsłaniających ciało strojów jest całkowicie niedopuszczalne w jej wieku.

Czy podzielasz tę samą opinię?

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee