|

Żona Wolverine’a z „X-Men”: Oto jak wygląda żona Jackmana, która jest starsza od aktora o 13 lat

Oto kogo Jackman, legendarny Wolverine z „X-Men” wybrał na żonę

Głównym powodem, dla którego wybitny i odnoszący ogromne sukcesy hollywoodzki aktor H. Jackman jest często krytykowany, jest duża różnica wieku między nim a jego ukochaną żoną. Fakt, że kobieta jest starsza o 13 lat, nie pozwala nikomu pozostać obojętnym.

Warto zaznaczyć, że para po raz pierwszy spotkała się na planie filmu, w którym gwiazdor genialnie wcielił się w rolę Wolverine’a. W tym czasie miała już 39 lat i początkowo nie mieli pojęcia, że już coś do siebie czują.

Często unikali siebie nawzajem, ale wkrótce rozpoczęli romantyczny związek, który trwa do dziś. To właśnie w 1996 roku Jackman oświadczył się swojej ukochanej, która na szczęście powiedziała „tak”.

Wielu myli Deborah z matką Jackmana, ponieważ jest już po sześćdziesiątce. Niektórzy są bardziej niż pewni, że starzejąca się i pomarszczona kobieta często zwraca się do chirurgów plastycznych, aby wyglądać młodziej, podczas gdy jej „niedoskonała” skóra, głębokie zmarszczki i fałdy ujawniają jej wiek. Co dotyczy Hugh, pozostał on tą samą atrakcyjną i namiętną gwiazdą filmową.

Oglądałeś ten znany film? Podziel się swoją opinią na jego temat poniżej!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee