|

„Gołe nogi wyglądają jak zapałki”: jak lata zmieniły pożądany model Pameli Anderson z lat 90-tych

Kiedyś była ładna, ale niestety już nie jest.😢😓

Pamela Anderson zawsze była w centrum uwagi wśród popularnych aktorek i modelek lat 90-tych.

Zawsze podbijała wszystkich mężczyzn swoją urodą, której niestety już nie ma. Pamela nie błyszczała pięknym wyglądem, ale mimo to z jakiegoś powodu stała się najbardziej pożądaną modelką lat 90-tych.

Po „Baywatch” stała się popularna. Była młoda i miała piękną i nieskazitelną figurę. Ale nie jest tajemnicą, że Anderson często chodziła do chirurgów plastycznych. Biust Pameli przeszedł wiele operacji.

Jej pierwsza operacja została przeprowadzona w 1994 roku, po czym regularnie i szybko zmieniała implanty. A potem okazało się, że jej pełne piersi stały się główną „cechą” i tak pozostało do dziś.

Przez ostatnie 10 lat Pamela robiła wszystko, co w jej mocy, aby pozbyć się wulgarnego piętna i wydaje się, że jej się to udaje. Teraz ubiera się skromniej, nosi bardziej zamknięte ubrania, które są bardziej odpowiednie dla jej wieku.

Nie wszystkie zdjęcia Pameli można uznać za eleganckie. Przed pokazem Versace wybrała wyjątkowy czarny strój.

Pamela użyła czarnego stroju wykonanego z ozdobnej ozdoby choinkowej, czarnej spódnicy i czarnego golfa! Ale wyglądała jak wrona. Nikt nie mógł sobie wyobrazić, że połączy czerń z ozdobami choinkowymi jako część swojego wyglądu.

Początkowo publiczności nie podobał się wizerunek Anderson i zaczęli żartować z jej stroju. Ale wielu zrozumiało, że ona l

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee