|

„Co znalazła w tym 135-centymetrowym mężczyźnie?”: jak wygląda żona aktora „Gry o tron” Petera Dinklage’a?

W teatrze, gdzie spotkali się po raz pierwszy, od razu się w sobie zakochali 😍

Wielu już oglądało popularny serial „Gra o tron”, a słynny aktor z tego serialu skończył już 54 lata. Oczywiście nie jest tajemnicą, że aktor jest bardzo utalentowany, ale zawsze wyróżnia się swoim jasnym i niepowtarzalnym wyglądem. Peter Dinklage to wyjątkowy aktor, którego wzrost wynosi 135 centymetrów. To właśnie ma piękną żonę aktora.

Aktor ożenił się w 2005 roku z 46-letnią reżyserką teatralną Ericą Schmidt. Poznali się w teatrze i od razu się w sobie zakochali. Początkowo żadne z nich nie było w stanie wyrazić swoich uczuć. Według przyjaciół wszystko zaczęło się od zwykłej przyjaźni, ale wszyscy wokół wiedzieli, że między nimi dzieje się coś wyjątkowego.

W końcu zdecydowali się uczynić swój związek oficjalnym. Mają szczęśliwe małżeństwo i są małżeństwem od dłuższego czasu. Są jedną z najpotężniejszych par w Hollywood.

Dla wielu było to bardzo zaskakujące, że się poznali i natychmiast zakochali pomimo różnic. Wiele osób uwielbia tę parę i śledzi ich życie osobiste.

Mają dziecko i wychowują wspaniałe dziecko. Dziecko wygląda bardziej jak matka i jesteśmy pewni, że będzie tak sławne jak jego ojciec.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee