|

„Prawie naga gorąca lalka”: skandaliczny wizerunek niesamowitej Megan Fox zrobił furorę

Megan Fox zachwyciła wszystkich swoich fanów wybierając małą półprzezroczystą sukienkę 💥💥💥

Kiedy patrzymy na zdjęcia Megan, często wygląda bardzo uwodzicielsko i kobieco. Aktorka często wybierała wyjątkowe stroje i zaskakiwała publiczność pięknymi smukłymi nogami. Tym razem po prostu oczarowała wszystkich fanów swoim wyborem.

Megan Fox niedawno się zaręczyła. Do tego stroju wybrała buty z tej współpracy na pokaz Jimmy Choo i Mugler. Ostatecznie jej strój okazał się małą półprzezroczystą sukienką.

Piękność ma wąską talię, którą podkreślał siateczkowy gorset. Widząc jej wizerunek od razu przychodzi na myśl słowo „seksowna”. Ubrania powiększyły sylwetkę Megan, która i bez nich jest piękna.

Wybrała najbardziej elegancki kolor na ten dzień, czyli czerń. Drobne detale podkreśliły wygląd i wydłużyły nogi. Buty i czarna pionowa linia rajstop sprawiły, że wyglądała bardziej atrakcyjnie. Część spódnicy sukienki to krótki pasek satyny.

Ale makijaż był idealny. Długie strzały i gęste rzęsy, róż i niepozorna szminka sprawiły, że jej twarz była wyrazista. Megan postawiła na rozpuszczone włosy ułożone w fale.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee