|

„Wciąż nie planuje starzeć się w wieku 65 lat!”: Ostatni wygląd Stone wywołał mieszane reakcje wśród fanów

Aktorka zapomniała o swoim wieku i wystąpiła w mini szortach i młodzieżowej koszulce! 😲🫣 Zmarszczki i nabrzmiałe żyły Sharon Stone sprawiły, że fani zaniemówili! 🫢

Nawet w wieku 65 lat ta aktorka nie planuje się starzeć i nadal zachwyca cały świat swoją ponadczasową urodą i niegasnącą kobiecością. Pomimo swojego wieku, wciąż jest tą samą energiczną i entuzjastyczną kobietą, która urzekła miliony w latach 1980-90.

Wciąż czuje się jak młoda dziewczyna, co znajduje odzwierciedlenie w jej zachowaniu i strojach, które wybiera. Powiedzieć, że wygląda niesamowicie jak na swój wiek, to właściwie nic nie powiedzieć. Hollywoodzka aktorka nadal wygląda oszałamiająco i nie planuje zwracać się do chirurgów.

Jej ostatnie pojawienie się w mini szortach i koszulce szybko stało się przedmiotem dyskusji. Fotografowie nie przegapili okazji, by uwiecznić wybitną gwiazdę filmową i pokazać ją wszystkim swoim fanom.

Ludzie twierdzą, że wiek jest dla niej tylko liczbą i jest niesamowita taka, jaka jest. Wydaje się, że nigdy się nie zestarzeje i nie przestanie kraść milionów serc.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee