|

„W babcinych majtkach i z zerowym rozmiarem!”: Nowe rozczarowujące zdjęcia Margot Robbie wywołały poruszenie

Fani byli rozczarowani, widząc Barbie w babcinych majtkach i z zerowym rozmiarem! 🧐😮 Tak wygląda aktorka, gdy myśli, że nikt jej nie obserwuje! 🫢😬

Życie i wygląd tej hollywoodzkiej aktorki nigdy nie przestaną wzbudzać zainteresowania milionów ludzi na całym świecie. Uważana jest za jedną z najpiękniejszych gwiazd filmowych w branży i to zdecydowanie nie bez powodu.

Chociaż ma 31 lat i jest już mężatką, liczba jej męskich fanów dramatycznie rośnie. Niektórzy naśladują Robbie, próbując wyglądać jak ona, a niektórzy zakochują się w niej, nie mogąc oprzeć się tak anielskiej urodzie.

Ostatnio fotografowie mieli szczęście uchwycić ją w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Warto wspomnieć, że nie wszyscy byli zadowoleni z naturalnego wyglądu hollywoodzkiej gwiazdy. Niektórym jej staromodne bikini przypominało babcine majtki.

„Co za staromodny strój! Jestem rozczarowana”, „Całkowity brak talii i piersi!”, „Nigdy nie rozumiałam, dlaczego tak wielu mężczyzn uważa ją za najpiękniejszą aktorkę”, „Co za dziwny wybór bikini!”.

Jesteś fanką Barbie? Podziel się z nami swoją opinią!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee