|

„Nikt nie spodziewał się tego po Selenie!”: Gomez wybrała pikantny wizerunek i pozowała uwodzicielsko na jachcie

Nasza ulubiona Selena Gomez zapomniała czym jest skromność! Piosenkarka pokazała swoje bujne kształty w malutkim bikini i doprowadziła wszystkich do szaleństwa! 🤭🫣

Selena Gomez często zachwyca swoich fanów nowymi zdjęciami i filmami. Tym razem swoimi prowokacyjnymi ujęciami sprawiła, że wszyscy zaniemówili. Pokazała swoje wspaniałe ciało w malutkim bikini, które ledwo zakrywało jej „te” miejsca.

Wydawało się, że ulubienica wszystkich Selena zapomniała, czym jest skromność i uwodzicielsko pozowała na jachcie. Jedną z rzeczy, za którą wielu ją krytykuje, jest to, że znacznie przybrała na wadze i nie wyglądała już tak samo.

Wielu uważało, że jej bikini było zbyt małe dla jej bujnych kształtów, oceniając jej wybór stroju kąpielowego, uznając jej zachowanie za niewłaściwe i twierdząc, że ich ulubiona piosenkarka i aktorka z dzieciństwa niestety nie jest już taka sama.

„Zazdrość po cichu! Nic nie psuje jej urody i uroku!”, „Wulgarność, nic więcej!”, „Co się stało z naszą ulubioną Seleną?”, „Czy tylko ja jej nie kocham?”, „Jej apetyczne kształty doprowadzają mnie do szału”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee