|

„40 lat różnicy wieku”: Cher rozpoczęła związek z młodym mężczyzną i stała się obiektem krytyki

Czy naprawdę jest z nim szczęśliwa? 🧐 Pomimo krytyki dotyczącej różnicy wieku, Cher broniła swojego związku😳 Widząc, kim jest jej partner, fani są rozczarowani😒☹️

Fani, dowiedziawszy się o tym dziwnym związku Cher i jej partnera, od razu pomyśleli, że ich romans nie będzie miał długiego życia. Okazało się, że mieli rację. Cher zaczęła spotykać się z mężczyzną młodszym od niej o 40 lat, ale zerwała z nim sześć miesięcy później. Krewni piosenkarki twierdzą, że rozstali się kilka tygodni temu, ale powód separacji nie jest znany.
Cher niedawno otrzymała pierścionek z brylantem w prezencie od swojego byłego chłopaka, więc fani myśleli, że są zaręczeni. Według źródeł, nigdy nie byli zaręczeni. Cher nie powiedziała nic na ten temat, a fani uważają, że nie jest w najlepszym stanie, aby rozmawiać o rozstaniu.

Cher rozpoczęła swój związek z Alexandrem podczas Paris Fashion Week. Miesiąc później widziano ich na randce w West Hollywood. Wielu krytyków było rozczarowanych różnicą wieku między nimi. Cher broniła swojego związku i argumentowała, że wiek nie ma znaczenia w miłości. Powiedziała, że Alexander był miły, inteligentny i zabawny i powiedział, że całowali się jak nastolatki.


Cher była dwukrotnie zamężna. Alexander ma trzyletniego syna ze swoją byłą dziewczyną Amber Rose. Po rozstaniu Rose oskarżyła byłego męża o zdradzanie jej z różnymi kobietami, a on publicznie poprosił o przebaczenie.
Cher, nawet wiedząc o przeszłości Alexandra, zakochała się w nim. Piosenkarka przyznała, że woli umawiać się z młodszymi mężczyznami.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee