|

„Wszyscy zaniemówili!”: Tak wygląda 70-letnia Madonna bez filtrów i retuszu

Nie uwierzysz własnym oczom, gdy zobaczysz, jak Madonna wygląda w prawdziwym życiu 😲🧐

Jak widać, Madonna wciąż desperacko dąży do pozostania tą samą piękną i atrakcyjną kobietą, którą była kiedyś. W tym celu robi wszystko, co możliwe, w tym operacje, zabiegi kosmetyczne, a także retusz i filtry.

Wielu zauważyło, że ma obsesję na punkcie swojego wyglądu, a jej życiowym celem wydaje się być wieczna młodość i piękno. Nie zastanawia się dwa razy przed pokazaniem się w odważnych i skandalicznych strojach, minispódniczkach, a nawet w odsłaniającej bieliznie.

Bez względu na to, jak bardzo stara się utrzymać ten „idealny” wizerunek, jej wiek i tak daje o sobie znać. Na zdjęciach paparazzi bez retuszu ujawnia się jej prawdziwa twarz ze zmarszczkami i innymi niedoskonałościami.

Ostatnio została przyłapana podczas przybycia na imprezę poświęconą jej własnej książce, a paparazzi nie przegapili okazji, by uchwycić „właściwy” moment.

Jej pikantny gorset, rajstopy kabaretki i czarna marynarka przyciągnęły uwagę wszystkich. Wielu zauważyło, że miała obwisłą skórę i głębokie zmarszczki. Stało się jasne, że jej wygląd w prawdziwym życiu znacznie różnił się od tego na Instagramie.

Wielu ironicznie stwierdziło, że bardzo stara się pozostać młoda. „Babcia, która nie chce się starzeć!”, „Jak długo spałam?”, „Nie mogę uwierzyć własnym oczom. Czy to ta sama kobieta?”, „Media społecznościowe kontra rzeczywistość”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee