|

„Nie odzyskała formy sprzed ciąży”: jak wygląda żona Timberlake’a Jessica Biel po ślubie

Jessica nie jest już tą samą elegancką kobietą😒🙄 Sposób, w jaki całkowicie zmieniła się po ślubie z Timberlake’iem zaskoczył wszystkich fanów😮🫢

Jessica Biel słynna gwiazda Hollywood․ Grała role w takich firmach jak „Teksańska masakra piłą łańcuchową” i „Iluzjonista”. Wszystko zmieniło się jednak po tym, jak w 2012 roku poślubiła słynnego Justina Timberlake’a i zaczęła w pełni myśleć o życiu rodzinnym.

Przed ślubem Jessica była bardzo aktywna i zawsze pojawiała się w różnych rolach, imponując wszystkim swoim fanom. Ale jej życie zmieniło się, gdy Timberlake zaprosił ją na randkę podczas imprezy Złotych Globów, kiedy był jeszcze w związku z Cameron Diaz.

Założyli rodzinę i mieli synów w 2015 i 2020 roku. Było już jasne, że po tym wydarzeniu rzadko będzie pojawiać się na czerwonym dywanie. Zaczęła produkować i skupiła się na wychowywaniu swoich dzieci.
Zagrała rolę w pierwszym sezonie serialu kryminalnego „The Sinner”, dzięki czemu stała się bardzo sławna․ Następnie Jessica rozpoczęła pracę nad serialem jako producent.

Jessica całkowicie zmieniła swój styl i preferuje wygodne ubrania, jak prawdziwa młoda matka. Zakłada buty, luźny top, obcisłe legginsy i czapkę. Jej styl się zmienił, ale jej twarz pozostaje młoda․ Fani twierdzą, że prawdopodobnie ukrywa swoje ciało pod takimi ubraniami, ponieważ nie odzyskała w pełni swojej figury.
Jessica postanowiła nie wychylać się i pracować za kulisami․ Fani czekają na jej ponowne pojawienie się na ekranie, gdzie zaskoczy wszystkich.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee