|

„Nie pozostawia miejsca na wyobraźnię!”: Nowe skandaliczne zdjęcia Graham wypływają na powierzchnię sieci

Ashley Graham zapomniała czym jest skromność i pokazała swoje ogromne uda i wiszący brzuch w prześwitujących rajstopach i obcisłym body! 😱😧

Nie ma chyba nikogo, kto nie znałby tej znanej na całym świecie i odnoszącej sukcesy modelki, która nieustannie urzeka miliony swoją wyjątkową urodą, atrakcyjnością i zmysłowością. Jest jedną z najpopularniejszych przedstawicielek pozytywnego nastawienia do ciała.

W wieku 35 lat waży nie mniej niż 90 kilogramów, co podkreśla jej kobiecość, zamiast odbierać jej urok. Udowadnia całemu światu, że kobieta może wyglądać niesamowicie bez względu na wiek, wzrost i wagę.

„Czym ona chce się pochwalić? Grube uda czy duże biodra?”, „Czas schudnąć!”, „Weź się w garść! Tego już za wiele”, „Czego uczą się od niej jej naśladowcy? Wulgarności i lenistwa, niczego więcej!”.

„O tak atrakcyjnym ciele można tylko pomarzyć!”, „Natura stworzyła arcydzieło”, „Łamie wszystkie stereotypy urody i wyznacza własne!”, „Nie sposób na nią spojrzeć i nie zakochać się od pierwszego wejrzenia!”.

Jesteś fanem tej modelki plus-size?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee