|

„Co się stało z najbrzydszą dziewczyną?”: Dziewczyna, którą ludzie nazywali najbrzydszą na świecie, pokazuje się 20 lat później

Niesamowita historia najbrzydszej dziewczyny na świecie sprawi, że wszyscy zaniemówią! 😱🫢 Tak teraz wygląda dziewczyna, na której urodziny nikt nie przyszedł! 🤔😳

Nie ma chyba osoby, która nie znałaby Lizzie. Ta absolutnie wyjątkowa dziewczynka została zdiagnozowana z zespołem Wiedermanna-Rauterstraucha i wyróżniała się wśród wszystkich swoich rówieśników. Urodziła się przedwcześnie i musiała stawić czoła wielu problemom i przeszkodom.

Przede wszystkim nie była w stanie przybrać na wadze. Wierzcie lub nie, ale musiała jeść co 10 minut, aby przeżyć. Nie trzeba dodawać, że koledzy z klasy Lizzie nie przepuścili żadnej okazji, by ją osądzić i skrytykować za jej dziwny wygląd.

Stała się przygnębiona i zdruzgotana, a fakt, że nikt nie przyszedł na jej przyjęcie urodzinowe, stał się ostatnią kroplą, która złamała grzbiet wielbłąda. Wiele osób zastanawiało się, jak teraz wygląda ta wyjątkowa dziewczyna.

Ku wielkiemu zaskoczeniu wszystkich, ma teraz około 100 000 subskrybentów, którzy aktywnie śledzą ją w mediach społecznościowych.

„Dziewczyna, której nigdy nie przestanę podziwiać!”, „Jaka ona piękna! Nie mogę!”, „Piękno tkwi w środku”, „Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy nazywają ją najbrzydszą kobietą na Ziemi”.

Rating
( 2 assessment, average 2.5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee