|

„Tylko nie rozwód tym razem”: fani są zdezorientowani, że Jennifer Lopez i Ben Affleck są na skraju rozwodu

Fani nie są gotowi na takie zmiany 😱🫢 Poważny konflikt między Lopez i Affleckiem może doprowadzić do możliwego rozwodu 😳Ale w końcu co jest tego powodem 🤔?

Niedawny konflikt między Jennifer Lopez i jej legalnym mężem Benem Affleckiem stał się powodem do niepokoju dla wszystkich fanów.
Według osoby wtajemniczonej, sytuacja jest bardziej skomplikowana, niż fani Lopez mogliby się spodziewać. Okazało się, że małżonkowie mają poważny konflikt, który może prowadzić do poważnych konsekwencji.


Ben jest już 50-letnim mężczyzną, nawet trzy lata młodszym od Jennifer, ale z charakteru jest spokojniejszą osobą w porównaniu do Lopez, która znana jest ze swojej pozytywności i energii. Jennifer jest bardzo celową i samozwańczą kobietą. Zawsze dąży do czegoś więcej w pracy i życiu osobistym.
Ben, w porównaniu do Lopez, zawsze unika stresu. Okazuje się, że wymagająca i bardzo energiczna żona mieszka obok spokojnego mężczyzny. Ben wychowuje również trójkę swoich dzieci z poprzedniego małżeństwa z Jennifer Garner, a także bliźniaki Jennifer.
Ale przedsięwzięcie biznesowe Jennifer może skomplikować ich związek. Przekonała męża do współpracy przy filmie „Unstoppable” w roli głównej i jako producent. Jednak podczas przygotowań do kręcenia filmu pojawiły się problemy i zaczęli się częściej kłócić.

Najwyraźniej ten wspólny projekt może zniszczyć ich związek, tak jak stało się to z Angeliną Jolie i Bradem Pittem po ich wspólnym filmie „Nad morzem”.
Podczas rozdania nagród Grammy ludzie zauważyli niezadowoloną twarz Afflecka obok jego żony. Później paparazzi zauważyli kłótnię pary, gdy Ben z frustracji trzasnął drzwiami samochodu. Po tym, kolejny spór nie trwał długo․ Pokłócili się na premierze filmu „Matka”.


Para stara się rozwiązać swoje problemy małżeńskie. Nikt nie jest gotowy na to, że ta niegdyś wspaniała historia miłosna Bena i Jennifer może się źle skończyć․.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee