|

„Nowy związek natychmiast po rozstaniu”: oto kim jest nowy kochanek Taylor Swift po niedawnym rozstaniu

Fani nie byli na to gotowi 😲🫢Po rozstaniu z byłym partnerem, Taylor Swift rozpoczęła nowy związek z 41-letnim mężczyzną😳Ale kim on jest? 🧐

Niedawno okazało się, że 33-letnia Taylor Swift zerwała ze swoim byłym partnerem Joe Alwynem.
Byli razem przez około sześć lat i nawet kupili dom przed zerwaniem․ Po tak dużym zakupie fani byli pewni, że wkrótce odbędzie się ślub․ Okazało się jednak, że Joe został byłym Taylora.


Krążą plotki, że rozstali się w nieprzyjaznych stosunkach, a Joe był często widywany ze swoją koleżanką Emmą Laird. Wszyscy w Internecie dyskutowali o tym, że Taylor spotyka się już z kierowcą Formuły 1.
Istnieje kilka czynników, które potwierdzają ich związek․ Po pierwsze, 41-letni Fernando Alonso zerwał swój własny związek i opublikował filmy z piosenkami Taylor na TikTok.


Najwyraźniej para spotyka się od tygodnia, chociaż ich związek nie jest jeszcze poważny․ Nawet hiszpańskie media, które śledzą Alonso, są wypełnione tymi wiadomościami․.
Ale żaden z nich nie potwierdził jeszcze plotek o romansie.


Taylor Swift zawsze utrzymywała swoje życie osobiste w tajemnicy, a Alonso nie zaprzeczył plotkom, gdy został poproszony o rozmowę na temat związku. Wywołało to ogromne zainteresowanie․.
Sportowiec ogłosił: „Zawsze lubiłem oddzielać życie zawodowe od osobistego. Dlatego nie odpowiem na twoje pytania․.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee