|

„Była niemal na granicy wstydu”: Kate Beckinsale omal nie wpakowała się w niezręczną sytuację na festiwalu w Cannes

Guziki jej body rozpięły się i podniosło się ono jak zasłona🫢😲 Gdyby nie Keanu Reeves i Robert Sean Leonard, Kate znalazłaby się w niekomfortowej sytuacji😱🫣

W 1993 roku Kate Beckinsale była na festiwalu filmowym i stanęła w obliczu problemu ze swoim strojem․ Prezentowała film „Wiele hałasu o nic” wraz z Keanu Reevesem i Robertem Seanem Leonardem. W wieku 19 lat nie mogła sobie pozwolić na drogie rzeczy w swojej garderobie․.


Aby wyglądać nieco inaczej, Kate ozdobiła włosy kwiatem, który zabrała z pokoju hotelowego podczas śniadania. Założyła brązową sukienkę z solidnymi butami i wyglądała całkiem stylowo i elegancko.


Ale nagle pojawił się problem z jej body, które kupiła na lotnisku․ Kiedy wsiadła do samochodu, guziki się rozpięły i body natychmiast się podniosło․ Bardzo trudno było je naprawić w samochodzie i martwiła się tą sytuacją.


Kiedy była na imprezie, Kate postanowiła ostrzec o tym swoich kolegów․ Na szczęście Keanu i Robert pomogli jej ominąć fotografów․ Kate opublikowała zdjęcia na portalach społecznościowych zrobione z festiwalu filmowego․ Zdjęcie pokazuje tę niezapomnianą sytuację.
„Na czerwonym dywanie po cichu powiedziałam Keanu i Robertowi o moim problemie”, powiedziała Kate. „Na zdjęciu widać, jak trzymam body z przodu, a oni dyskretnie przytrzymują tył. Byli wspaniałymi ludźmi i pomagali mi do samego końca. Natychmiast przyszli na ratunek”․.


W tym roku Kate ponownie była na Festiwalu Filmowym w Cannes i i poprowadziła galę amfAR. W wydarzeniu wzięło udział wiele gwiazd, które podbiły serca swoimi strojami․.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee