|

„Czy ona ma pojęcie, czym jest starzenie się?”: Ponadczasowo piękna Hathaway pokazała swoje oszałamiające nogi

Trzecie zdjęcie doprowadzi wszystkich do szaleństwa! Fani musieli nawet dwukrotnie sprawdzić wiek Anne Hathaway po tej sesji zdjęciowej! 😬🫢

Kiedy spojrzy się na tę wybitną i utalentowaną aktorkę, trudno uwierzyć, że ma 40 lat. Jej ponadczasowo piękny wygląd i niegasnąca charyzma nie pozwalają nikomu pozostać obojętnym. To zdecydowanie jedna z głównych ikon Hollywood.

Jej najnowsza sesja zdjęciowa była sporym zaskoczeniem dla fanów kultowej aktorki. Zdjęcia szybko stały się wirusowe, co skłoniło ludzi do podwójnego sprawdzenia jej wieku. Wierzcie lub nie, ale to zdjęcie zdobyło ponad 2 miliony polubień w ciągu kilku godzin.

Przymierzyła kilka zdjęć, z których jedno było w delikatnej białej sukience, sandałach na wysokim obcasie i eleganckich rękawiczkach. Zdjęcia sprawiły, że miliony mężczyzn natychmiast zakochały się w gwieździe filmowej, obsypując ją mnóstwem komplementów.

„Jak to możliwe, że pozostała całkowicie niezmieniona przez 20 lat?”, „Czy ona nie planuje się jeszcze starzeć?”, „Spojrzenie na tę gwiazdę filmową to nic innego jak czysta przyjemność”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee