|

„Mała kopia swojego taty”: Dwayne Johnson pochwalił się córeczką, zaskakując fanów ich podobieństwem

Widzieliście kiedyś najmłodszą córkę Dwayne’a? 🧐 Niedawno aktor opublikował zdjęcie z przyjęcia urodzinowego dziewczynki. „Jak dwa groszki w strąku”, skomentowali fani😲🫢

Słynny aktor Dwayne Johnson, znany również jako „The Rock”, niedawno zaskoczył fanów w sieciach społecznościowych․ Zamieścił zdjęcia, na których widzimy, że świętowali urodziny swojej małej córki Tiany. Na zdjęciu czule całuje swoją córkę, która jest przebrana za prawdziwą Śpiącą Królewnę.

Aktor pokazał ciekawe przyjęcie na cześć urodzin swojej córki Tiany․ Na uroczystość zaproszono inne młode księżniczki. Matka Tiany, Lauren Hashian, była również obecna na uroczystości i wyraziła swoją nieograniczoną miłość i przywiązanie do córki.

Dwayne Johnson zawsze spędza dużo czasu ze swoimi dziećmi i często publikuje zdjęcia z córkami w sieciach społecznościowych. Jest bardzo dumny ze swoich córek, jest prawdziwym troskliwym ojcem dla każdej z nich i zawsze robi wszystko, co możliwe, aby spełnić marzenia swoich dziewcząt.

Ma trójkę dzieci, z których najstarszą jest Simone, która idzie w ślady ojca i pokazuje się w świecie profesjonalnego wrestlingu. Dwayne zawsze z dumą opowiada o jej osiągnięciach i wspiera jej aspiracje.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee