|

„Nic nie podniesie jego reputacji”: fani są rozczarowani po ujawnieniu zdrady Erica Robertsa

Czy możesz sobie wyobrazić, co zrobił brat Julii Roberts, Eric? 😱🫢 Po tym wydaje się, że żadne osiągnięcie nie może odkupić jego zszarganej reputacji😳🙄

Brat naszej ulubionej piękności, Eric Roberts, niestety doświadczył spowolnienia w swojej karierze․ Powodem tego były jego destrukcyjne nawyki. W rezultacie miał tylko role w filmach niskiej jakości․ Oczywiście rozczaruje to fanów aktora, ponieważ ma niezaprzeczalny talent.


Eric pochodzi z kreatywnej rodziny, w której jego ojciec był reżyserem, a matka aktorką. Ponadto bardzo kochał i szanował swoją młodszą siostrę Julię. Ale wszyscy byli zaskoczeni, gdy dowiedzieli się, że ich relacje się pogorszyły․ Stało się to, gdy ich rodzice się rozstali.


Eric kontynuował karierę aktorską w Wielkiej Brytanii, a następnie wrócił do Hollywood. Grał drugoplanowe role w filmach i w końcu dostał swój wielki przełom, kiedy miał wypadek motocyklowy i dostał bliznę na twarzy.


Zaczął dostawać role „złych facetów” i stał się sławny dzięki wielu fanom․ Eric cieszył się sławą i karierą, ale nie zapomniał o swoich nawykach, w wyniku czego popadł w duże problemy.


Julia również wkroczyła do hollywoodzkiego przemysłu filmowego, aby odnieść własny sukces․ Eric początkowo wspierał swoją siostrę i zawsze był przy niej. Jednak stopniowo ich relacje zaczęły się psuć.


Kariera Julii rozkwitła, stała się sławną hollywoodzką aktorką, a Eric zgodził się na każdą rolę, byle tylko utrzymać dobry styl życia i odzyskać sławę.


Kiedy Julia stanęła po stronie swojego byłego partnera Erica w walce o opiekę nad ich córką, jej relacje z bratem stały się napięte.
Niestety, po tych problemach nawet ze sobą nie rozmawiali․ Julia chciała utrzymywać kontakt z bratem w każdy możliwy sposób, ale nie mogła.


Eric był jednak w stanie stworzyć silną więź ze swoją córką, która również stała się sławną i rozchwytywaną hollywoodzką aktorką.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee