|

„Douglas ma szczęście, że ją ma!”: Nowe prowokacyjne zdjęcia Catherine Zeta-Jones wywołały poruszenie

Zeta-Jones złamała serca pokazując się w odsłaniającym ciało body! Zapomniała ile ma lat i nie pozostawiła miejsca na wyobraźnię! 😮😍

Wierzcie lub nie, ale ta odnosząca sukcesy, utalentowana i wybitna aktorka ma już 53 lata. Trzeba trochę czasu, aby zdać sobie z tego sprawę, ponieważ nadal wygląda niesamowicie i urzeka miliony swoją charyzmą i ponadczasową urodą.

Zeta-Jones zaprezentowała się w odsłaniającym ciało body z głębokim dekoltem i słomkowym kapeluszu. Swój wizerunek uzupełniła modnymi okularami przeciwsłonecznymi. Oczy wszystkich były zwrócone na nią. Powiedzieć, że zestarzała się jak wino, to nic nie powiedzieć.

Jej uwodzicielskie krągłości nie pozwoliły nikomu pozostać obojętnym, sprawiając, że tysiące mężczyzn natychmiast się w niej zakochało. Niektórzy nawet zaczęli nazywać Douglasa szczęściarzem, że ma taką laskę za żonę.

„Postarzała się jak dobre wino!”, „Nigdy nie przestanę podziwiać tej kobiety!”, „Jeśli starzeć się, to tylko w ten sposób!”, „Czas minął obok tej aktorki”, „Ona pokazuje, że nawet w wieku 53 lat kobieta może nadal wyglądać niesamowicie!”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee