|

„Wyglądanie tak seksownie w wieku 60 lat powinno być nielegalne!”: To, jak wygląda Moore, jest marzeniem nawet dla 18-latków

Moore pokazała, że nawet w wieku 60 lat kobieta może wyglądać niesamowicie! Hollywoodzka aktorka pokazała więcej niż fani się spodziewali! 🫣🫢

Jedna z najgorętszych postaci niedawno skończyła 60 lat, choć wydaje się to zaskakujące. Wciąż zachwyca swoich fanów ponadczasową urodą i podbija miliony serc na całym świecie.

Aż trudno uwierzyć, że kiedyś miała kompleksy i niepewność co do swojego wyglądu, bo to jak wygląda w wieku 60 lat może być marzeniem nawet dla niektórych 20-latek.

Nie można jednak zaprzeczyć, że przeszła szereg operacji i nadal okresowo odwiedza kosmetyczki i kosmetologów. Biorąc jednak pod uwagę jej wiek, nie każdy wygląda tak atrakcyjnie jak ona.

Pokazała się w uwodzicielskich pozach na jachcie i sprawiła, że wszyscy zaniemówili. Fani dopiero po chwili zorientowali się, że ta gorąca laska ma 60 lat. Pokazuje, że to głównie od kobiety zależy, czy wygląda pięknie, a wiek nie odgrywa dużej roli.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee