|

„10-letnie dziecko na wysokich obcasach i w koronkowym kombinezonie?”: Kardashian ubiera swoje dziecko jakby było dorosłe

Fani skrytykowali Kardashian za to, że ubrała swoją małą córeczkę jak dorosłą! 🫢🤯 Sposób, w jaki pokazała się 10-letnia North, nie pozwolił ani fanom, ani hejterom pozostać obojętnymi! 😱😳

Dla tych, którzy nie wiedzą, najstarsza córka Kim Kardashian skończyła w tym roku 10 lat. Widać nawet gołym okiem, że dziecko często naśladuje swoją matkę i uważa się, że jest przedwcześnie dorosłe.

Cała sprawa polega na tym, że dziewczynka często nosi stroje nieodpowiednie dla jej wieku. Tym razem wprawiła wszystkich w osłupienie, pokazując się w koronkowym kombinezonie i na wysokich obcasach. Nikt nie wierzył, że ma 10 lat i zaczął ostro krytykować Kim za rozpieszczanie jej.

Wygląd 10-letniego dziecka odnoszącej sukcesy bizneswoman szybko stał się tematem gorących dyskusji. Ludzie szybko zaczęli zostawiać obraźliwe komentarze.

„Córeczka mamusi już wyrosła!”, „Jak bardzo jest podobna do ojca! Brak mi słów”, „Zdecydowanie nie najlepszy strój dla 10-letniego dziecka!”, „Nigdy bym nie powiedziała, że ma 10 lat”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee