|

„Są dla siebie jak bracia” – w sieci pojawiło się rzadkie nagranie Toma Cruise’a z synem.

Chłopiec dorósł i zyskał popularność 😳🤩 Tak wygląda syn Toma Cruise’a na rzadkim rodzinnym nagraniu, które wywołało ekscytację wśród fanów💘😱

Tom Cruise postanowił zorganizować spotkanie ze swoim synem Conorem Kidmanem Cruise’em podczas premiery filmu „Mission: Impossible-Dead Reckoning część pierwsza” w Nowym Jorku. Conor był tego dnia z siostrą Toma, Lee Ann.


Założył swobodne ubranie, które składało się z szarej koszulki, niebieskich spodni i trampek. Conor stał się sławny dzięki swojemu blogowi wędkarskiemu w sieciach społecznościowych.


Po takich zdjęciach internauci zaczęli dyskutować o tak nieoczekiwanym spotkaniu rodzinnym. Dla fanów był to oczywiście rzadki rodzinny wypad. Conor jest adoptowanym synem Toma i Nicole Kidman. Oprócz syna mają także córkę o imieniu Bella.


Po rozwodzie pary celebrytów dzieci pozostały z ojcem i miały bardzo ograniczony kontakt z Nicole․ Ale minęły lata i w końcu ich relacje uległy poprawie. Tom zawsze unika chodzenia na wydarzenia publiczne, aby uniknąć spotkania z Nicole, dlatego nie było go na rozdaniu Oscarów w 2023 roku.


Przypominamy, że Tom Cruise ma 17-letnią córkę o imieniu Suri z Katie Holmes. Suri mieszka z matką, która ukrywa córkę przed opinią publiczną․.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee