|

„Mały aniołek babci dorósł!”: Oto wnuczka Grace Kelly

Nie sposób nie zakochać się we wnuczce legendy kina! 🧐🤭 Wygrała to życie i odziedziczyła nieziemski urok swojej babci! 😮💘

Daleko nie wszyscy widzieli dorosłą wnuczkę aktorki, księżniczkę Monako i znaną na całym świecie i odnoszącą sukcesy aktorkę. Jej niesamowite podobieństwo do legendarnej babci nie pozwala nikomu pozostać obojętnym.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Grace Kelly rozpoczęła karierę aktorską w teatrze w wieku 20 lat.

Chociaż w branży było wiele pożądanych, pożądanych i atrakcyjnych aktorek, Kelly była niezaprzeczalnie najbardziej oszałamiającą z nich. Osiągnęła ogromny sukces w telewizji i zaczęła błyskotliwie występować w wielu filmach.

Warto wspomnieć, że za rolę w „Mogambo z Clarkiem Gable” otrzymała Złoty Glob.

Nie mogła już grać w filmach, ponieważ wyszła za mąż za księcia Rainiera III i została księżniczką Monako. W późniejszym okresie życia straciła kontrolę nad samochodem po udarze serca i zmarła. Miała wtedy 52 lata. Stephanie, jej córka, pozostała przy życiu.

Została matką Camille Gottlieb, 24-letniej wnuczki Kelly, która odziedziczyła po babci hipnotyzujące niebieskie oczy i blond włosy. Za każdym razem, gdy nosi czerwoną szminkę, zaczyna wyglądać dokładnie jak ona.

Obecnie około 90 000 osób śledzi ją na Instagramie i aktywnie interesuje się jej życiem. Powiedzieć, że wzięła to, co najlepsze od swojej legendarnej babci, to właściwie nic nie powiedzieć.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee