|

„Zdecydowanie będą przyszłymi modelami”: tak wyglądają teraz dzieci Jasona Momoa i Lisy Bonet

Internauci nie mogą oderwać wzroku od wyjątkowych aniołków 😇🥰ՕJedna z najbardziej podziwianych par Hollywood – dzieci Jasona i Lisy odziedziczyły idealne cechy rodziców😲😍.

Ciekawa historia miłosna wydarzyła się w życiu Jasona Momoa i Lisy Bonet. Kiedy miał 8 lat, zobaczył Lisę Bonet w programie telewizyjnym z lat 80. i natychmiast się w niej zakochał. Postanowił wtedy, że pewnego dnia spotka tę kobietę w prawdziwym życiu.

Minęło 18 lat i jego życzenie w końcu się spełniło! Jason i Lisa poznali się na imprezie i rozwinęli niesamowitą więź, która trzyma ich razem od tamtej pory.

Ich wyjątkowa chemia jest powodem, dla którego stali się jedną z najbardziej atrakcyjnych i szanowanych par w Hollywood. Przypominamy jednak, że Lisa jest starsza od Jasona o 12 lat.

Mają dwójkę pięknych dzieci, które dzielą najlepsze cechy swoich utalentowanych i atrakcyjnych rodziców. Niedawno wszyscy dyskutowali o plotkach na temat separacji pary, ale fani są pewni, że wszystko będzie dobrze w ich związku․.

Zgadzam się, że jest to bardzo wyjątkowa historia miłosna, w której spełniają się marzenia z dzieciństwa. Co sądzisz o pięknych dzieciach tej pary?

Rating
( 1 assessment, average 4 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee