|

«Spełniła marzenie wszystkich nastolatków!»: Dziewczyna kupiła starą przyczepę i zmieniła ją nie do poznania

Nastolatka kupiła przyczepę za grosze i uczyniła z niej wygodną przystań do zabawy! 😮😍Niesamowita przemiana uczyniła ją lokalną gwiazdą! 🤭👏

Oto Ellie, zwyczajna 14-latka z Ameryki, która zawsze marzyła o własnym, wygodnym, małym domku, w którym mogłaby gromadzić się i spędzać czas z najlepszymi przyjaciółmi.

Postanowiła spełnić swoje marzenie i postanowiła zebrać pieniądze na ten właśnie cel. Ellie zaoszczędziła 500 dolarów, ale okazało się, że właściciele potrzebowali tylko 200 dolarów za starą przyczepę. Teraz resztę mogła przeznaczyć na remont.\

Zasadniczą część wykonała w całości sama: pomalowała ściany, odnowiła podłogi, ale w poważniejszych częściach zaufała swoim dziadkom. Jej matka sprawiała wrażenie kobiety dostarczającej, ponieważ przyniosła wszystkie potrzebne materiały.

Zewnętrzną część przyczepy pomalowano teraz na kolor jasnoniebieski, natomiast wnętrze na kolor brzoskwiniowy. Sama zaopatrzyła się w urocze zasłony, meble i inne drobne elementy wnętrza, dzięki którym atmosfera wewnątrz była ciepła i wygodna.

Jest też łącze internetowe, więc nastolatka może spędzać tam tyle czasu, ile chce. Ci, którzy chcą wyprowadzić się od rodziców i zamieszkać razem z przyjaciółmi, uważają przyczepę dziewczynki za idealne miejsce.

Podzieliła się niesamowitą przemianą ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych, a wiele osób natychmiast zainspirowało się jej determinacją, silną wolą i kreatywnym umysłem.

Wkrótce Ellie stała się lokalną gwiazdą, która udowodniła całemu światu, że jeśli jest wola, jest sposób. To skłoniło ją do zakupu jeszcze jednej przyczepy, przekształcenia jej w ten sposób, sprzedaży i oddania pieniędzy bliskiej przyjaciółce chorej na raka.

Oto drugi, który nie wygląda wcale gorzej niż pierwszy. Wylosowała na loterii i zwycięzca dostał stylową przyczepę. Udało jej się zebrać około 13 000 dolarów i bez chwili zastanowienia przekazała biednej przyjaciółce.

Miliony pochwaliły czyn tej życzliwej i hojnej dziewczyny. Czy uznałeś to za kreatywny pomysł?

Rating
( 3 assessment, average 1.67 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee