|

„Autobus szkolny zamienił się w luksusowy dom” – para naprawiła stary autobus szkolny, a rezultat sprawił, że wszyscy zaniemówili.

Pomysł, który przyszedł tej parze do głowy, rozsadził cały Internet! 🔥😱 Para zamieniła autobus, wcześniej używany do przewozu dzieci w wieku szkolnym, w kampera, który nie pozostawił nikogo obojętnym🚐😍

Każdy z nas w pewnym momencie marzy o spędzaniu czasu w drodze i odkrywaniu nowych miejsc․ Tak więc pewnego dnia Sam i Rachel Dix postanowili spełnić swoje wyjątkowe marzenie! Urodziły nawet dziecko w tej wyjątkowej furgonetce! Przekształcili amerykański żółty autobus szkolny w luksusowy mobilny dom i wyruszyli na ekscytującą rodzinną przygodę.

Ciekawa podróż
Rodzina rozpoczęła swoją podróż z Nowego Jorku do Southampton, a następnie na farmę w Somerset. Autobus, wcześniej używany do transportu 72 dzieci w wieku szkolnym, stał się teraz symbolem niesamowitej miłości i przygody.

Żona Sama postanowiła zaprojektować wnętrze autobusu, a Sam, który pracował na własny rachunek, wcielił ich pomysł w życie.

Niesamowita praca
Oczywiście rodzina pracowała przez ponad sześć miesięcy. Wymienili siedzenia na drewniane podłogi, stworzyli wygodną kuchnię, sypialnię i łazienkę. Ciekawie przemyśleli każdy szczegół, aby stworzyć wygodną przestrzeń.

Co było inspiracją?
Para zainteresowała się podcastem Motorhome Matt, w którym czytali o zakupie idealnego kampera i o tym, jak zarabiać podczas podróży. Szefem podcastu Motorhome Matt i dyrektorem generalnym The Motorhome Holiday Company był przyjaciel Sama, Matt Sims. Uważa on, że istnieją różne sposoby zarabiania pieniędzy na kamperze.

Wyjątkowe życie
Autobus stał się wspaniałym miejscem w którym cieszyli się komfortem i wolnością. Jego nadwozie pozostało żółte, Sam zainstalował światło na górze autobusu․ Kiedy położne znalazły ich dzięki temu światłu, trzy godziny później Rachel urodziła syna. Miejsce narodzin dziecka zostało zapisane na świadectwie jako „amerykański autobus szkolny”․.
Przygody
Zainstalowali panele słoneczne, aby zaoszczędzić pieniądze. Matt jest pewien, że możemy osiągnąć sukces i wywrzeć pozytywny wpływ na planetę poprzez małe pozytywne działania.

Rodzina Dixów zdecydowała się wyremontować trzeci samochód, aby wyruszyć na nowe przygody. W rezultacie postanowili sprzedać swój ukochany autobus. Sam wyremontował wnętrze, aby mogło stać się domem. Idealnie nadaje się dla jednej osoby lub pary.
Sam i Rachel udowadniają, że każda zdeterminowana osoba może zmienić zwykły autobus w luksusowy kamper. Jeśli masz takie kreatywne i wyjątkowe marzenie, to czas na przygodę życia!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee