|

„Dziecko z zespołem nietypowych włosów po latach” Tak zmieniło się dziecko z nietypowymi włosami

Pamiętacie dziewczynkę z rzadkim zespołem włosów? 🧐🫢 Rodzice pokazali, jak dziś wygląda ich absolutnie wyjątkowe dziecko! 😱😬

Ze względu na swój zespół genetyczny Sheila zawsze była w centrum uwagi. Jej niezwykle gęste włosy wzbudzały zainteresowanie wszystkich.

Jakkolwiek zaskakujące się to wydaje, na naszej planecie jest tylko 100 osób z takim zespołem włosów. Takie zjawisko występuje wśród dzieci o jasnych włosach. Ona już dorosła, ale jej włosy pozostały niezmienione.

Niektórzy nazywają jej włosy „lwią grzywą” ze względu na ich grubość. Ma konto na Instagramie, gdzie jej nowe zdjęcia są często udostępniane i zaskakują użytkowników sieci. Początkowo wydawała się zupełnie zwyczajnym dzieckiem.

Wkrótce jednak jej włosy zaczęły rosnąć niezwykle szybko i trudno było je rozczesać. Rodzice byli zaskoczeni, gdy dowiedzieli się o chorobie genetycznej swojej spadkobierczyni, ponieważ nikt z ich rodziny nie miał takiej choroby.

Dzięki swoim rodzicom zawsze była pewna siebie i nie czuła się „wykluczona”. Zamiast uważać się za dziwną, uznała się za wyjątkową bez wstydu. Jednak wiele osób nie może pozostać obojętnych i podchodzi do niej przez cały czas.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee