|

„Tym razem tylko nie rozwód”: fani są zdezorientowani faktem, że Jennifer Lopez i Ben Affleck są o krok od rozwodu

Fani nie są gotowi na takie zmiany!😱🫢Poważny konflikt pomiędzy Lopezem i Affleckiem może zakończyć się możliwym rozwodem😳Ale w końcu jaki jest powód?🤔

Niedawny konflikt pomiędzy Jennifer Lopez a jej prawnym mężem Benem Affleckiem stał się powodem do niepokoju wszystkich fanów.
Według informatora sytuacja jest bardziej skomplikowana, niż mogliby się spodziewać fani Lopeza. Okazało się, że małżonków połączył poważny konflikt, który mógł mieć poważne konsekwencje.


Ben ma już 50 lat, jest nawet o trzy lata młodszy od Jennifer, ale ma spokojniejszy charakter w porównaniu do Lopez, która słynie z pozytywnego nastawienia i energii. Jennifer jest bardzo celową i samozwańczą kobietą. Zawsze dąży do więcej w pracy i życiu osobistym.
Ben, w porównaniu do Lopeza, zawsze unika stresu. Okazuje się, że wymagająca i bardzo energiczna żona mieszka obok spokojnego mężczyzny. Ben wychowuje także trójkę swoich dzieci z poprzedniego małżeństwa z Jennifer Garner, a także bliźniaki Jennifer.
Ale przedsięwzięcie biznesowe Jennifer może skomplikować ich związek. Namówiła męża, aby współpracował z nią przy filmie „Niepowstrzymani” w roli głównej i jako producent. Ale podczas przygotowań do zdjęć pojawiły się problemy i zaczęli się częściej kłócić.


Najwyraźniej ten wspólny projekt może zniszczyć ich związek, podobnie jak stało się to z Angeliną Jolie i Bradem Pittem po ich wspólnym filmie „Nad morzem”.
Podczas rozdania nagród Grammy ludzie zauważyli niezadowoloną twarz Afflecka obok jego żony. Później paparazzi zauważyli kłótnię pary, gdy Ben z frustracji trzasnął drzwiami samochodu. Potem nie trzeba było długo czekać na kolejny spór․ Pokłócili się na premierze filmu „Matka”.


Para stara się rozwiązać swoje problemy małżeńskie. Nikt nie jest gotowy na to, że ta niegdyś cudowna historia miłosna Bena i Jennifer może się źle zakończyć․

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee