|

„Coś, o czym wcześniej wiedzieli tylko nieliczni!” Tak odeszła jedyna córka króla rocka

Poniżej wszyscy zastanawiają się: zbieg okoliczności czy klątwa? 🤔🧐 Oto kilka zaskakujących faktów na temat odejścia Presleya i jego spadkobierczyni! 😱🫢

Dla tych, którzy nie wiedzą, jest to Lisa, jedyna spadkobierczyni Elvisa Presleya, urodzona w wyniku małżeństwa Króla Rocka i Priscilli Presley. Relacje między Lisą a jej legendarnym ojcem były bardzo bliskie i intymne.

Od dawna czuła jego obecność i potrzebowała go nawet wiele lat po jego śmierci. Co zaskakujące, miała zaledwie rok, kiedy straciła ojca, ale ich szczególna więź była czymś więcej. To również głęboko wpłynęło na jej zdrowie psychiczne.

Dziedziczka króla rocka odziedziczyła dom Graceland i największą część jego majątku. Po jego śmierci jej opiekunką została matka. Ludzie mają mieszane opinie na temat śmierci Lisy.

Wszystko wskazuje na to, że podobnie jak jej ojciec, została znaleziona martwa z powodu zatrzymania akcji serca. Oto jak jej matka ogłosiła straszną wiadomość: „Stało się coś złego. Moja piękność nas opuściła”.

Jej pojawienie się na rozdaniu Złotych Globów na krótko przed odejściem wywołało mieszane opinie. Niektórzy byli przekonani, że nic jej nie jest, podczas gdy inni uważali, że coś jest z nią nie tak, ponieważ chodziła niezwykle wolno.

Sposób, w jaki odeszła, rodzi wiele pytań.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee