|

„Ich syn ma już 26 lat” Syn Toma Cruise’a i Nicole Kidman po latach podbija serca fanów swoich rodziców

Czas leci! 😱😵‍💫This tak wygląda adoptowany syn Toma i Nicole w wieku 26 lat, który został z ojcem po rozwodzie rodziców, pozostając wiernym jego preferencjom💘😊

Tom Cruise i Nicole Kidman nadal są jedną z najbardziej uroczych par w Hollywood. Ich niesamowita miłość stała się przykładem dla wszystkich, który pokazał, jak powinny wyglądać młodzieńcze związki miłosne.

Para nie chciała mieć własnych dzieci, więc adoptowała dwójkę przybranych dzieci. Dzieci o imionach Isabella i Connor przeżyły szczęśliwe dzieciństwo otoczone ich miłością.
Jednak czasami nie wszystko dzieje się tak, jak planujemy, ponieważ młoda para zdecydowała się na rozwód․.

Kiedy chłopiec miał 6 lat, jego rodzice rozwiedli się. Kidman wyjechała do Australii i zostawiła męża z dziećmi. Kilka lat później wyszła za mąż i nie miała kontaktu z byłym mężem i dziećmi. Pozostały więc z ojcem, który ich nie opuścił i postanowił je wychować.
Dzieci pozostały oddane scjentologii, która wyraźnie naśladowała ich ojca.

Cruise jest pasjonatem scjentologii, co było powodem jego rozstania z Kidman.
Krążą plotki, że druga żona Cruise’a, Katie Holmes, również zerwała z nim z tego powodu. Tom pozostaje jednak wspaniałym ojcem dla swoich dzieci. Stara się trzymać dzieci z dala od opinii publicznej, więc prawie nigdy nie pojawiają się publicznie i niewiele o nich wiadomo.

 

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee