|

„Maggie i Ralph mają 66 i 89 lat!” Oto Chamberlain i Rachel Ward wtedy i teraz

Pamiętasz Maggie i Ralpha z „Ptaków ciernistych”? 🤭 Tak wyglądają legendarne gwiazdy popularnego miniserialu 40 lat później! 😳🤐

Oto R. Chamberlain i R. Ward, którzy genialnie wcielili się w Ralpha i Maggie w „Ciernistych ptakach”. Jest to popularny miniserial wydany w 1983 roku, który szybko stał się sensacją i przyciągnął miliony widzów na całym świecie.

Wybitny aktor, który wcielił się w postać Ralpha, jest również zdobywcą Złotego Globu. Rachel wcieliła się w postać Maggie. Ward była w romantycznym związku z Bryanem Browem, który grał męża Maggie, Luke’a.

Ich związek na ekranie doprowadził do małżeństwa, w wyniku którego mieli troje dzieci. Obecnie Richard ma 89 lat i nadal zachwyca swoich wiernych fanów swoją charyzmą.

Ku wielkiemu zaskoczeniu wszystkich wybrał inną ścieżkę i 9 lat temu ogłosił przejście na emeryturę. Niektórzy nadal bardzo chwalą jego profesjonalizm i niesamowity talent. Podczas gdy ci, którzy podziwiali Maggie, teraz ledwo ją rozpoznają.

Jednak kultowe gwiazdy hitowego miniserialu wciąż są najlepsze dla swoich wiernych fanów. Przyjrzyj się im teraz i podziel się swoją opinią!

Rating
( 3 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee