|

„Podobieństwo, które nawet przeraża!” Janet Jackson zrobiła furorę swoim występem na „Bal de la Rose”

Co by pomyślał Jackson, gdyby to zobaczył? 🧐😳 Siostra legendarnego piosenkarza pop Janet nie przestaje zadziwiać wszystkich swoim niesamowitym podobieństwem do zmarłego brata! Zobacz, jak Janet wygląda teraz w tym artykule! 👇👇👇

Nazwisko tego legendarnego i uznanego wykonawcy jest znane na całym świecie. Michael Jackson zasłużenie nosił tytuł „Króla Popu”, a jego znaczący wkład w przemysł rozrywkowy jest trudny do przecenienia.

Można powiedzieć, że zmienił świat muzyki pop i wraz z nim rozpoczęła się nowa era. Jednak jedną rzeczą, której wiele osób w nim nie lubiło, była jego obsesja na punkcie operacji plastycznych. Przeszedł ich dziesiątki, radykalnie zmieniając swoje rysy twarzy.

Zmienił swój podbródek, nos, usta, oczy i kości policzkowe, przekształcając się w zupełnie inną osobę. Przez długi czas nosił nawet maskę, prawdopodobnie po to, by ukryć nieudane wyniki operacji.

Nie jest już tajemnicą, że zmienił również kolor skóry z powodu rzadkiej choroby skóry. Dziś uważa się, że to siostra zmarłego muzyka pop go naśladuje. Ku zaskoczeniu wszystkich, jej nos stał się znacznie mniejszy, a skóra jaśniejsza.

Warto wspomnieć, że zadebiutowała na scenie w wieku 7 lat w Las Vegas wraz z rodzeństwem. Z powodzeniem wydała 11 albumów. Jeśli chodzi o jej życie osobiste, poślubiła muzyka Jamesa DeBarge’a w wieku 18 lat, ale potem się rozwiodła.

Później ponownie wyszła za mąż i miała dziecko. Jednak i ten związek zakończył się rozstaniem. Przez cały ten czas udało jej się zrzucić 50 kilogramów i unormować swoją wagę.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee