|

„I po to porzucił karierę?” Johnny Depp postanowił zmienić zawód, co wywołało mieszane reakcje

„Zniszczył swoją wielką reputację w jednym kroku!”😔Jeśli fani martwili się dziwnym wyglądem Deppa, to ta wiadomość jest bardziej zaskakująca😲😱 Faktem jest, że zmienił zawód, ale co wybrał, można dowiedzieć się z artykułu👇👇👇.

Niedawno okazało się, że aktor Johnny Depp przeprowadził się na angielskie przedmieścia. Nie jest tajemnicą, że jego fani byli zaniepokojeni jego wyglądem, ale ta informacja zaskoczyła ich jeszcze bardziej. Johnny zmienił zawód i został właścicielem pubu.

Właścicielem pubu Checkers Inn jest Paul Hollywood, gospodarz brytyjskiego programu kulinarnego Best Baker․ Cena pubu wynosi milion funtów (= 1,2 miliona euro).
W rezultacie mieszkańcy narzekają, że pub stał się drogim miejscem. Chcemy jednak powiedzieć, że taki zakup był złym pomysłem. Po pierwsze, Depp otworzył Viper Room w Los Angeles na początku lat 90-tych.

Miejsce to szybko stało się popularne i wiele gwiazd, takich jak Keanu Reeves i Brad Pitt, odwiedzało je coraz częściej. Tak się jednak złożyło, że miejsce to zyskało złą reputację․ Wszystko to wydarzyło się po tym, jak 23-letni River Phoenix zmarł z przedawkowania przed Viper Room w 1993 roku. Do niedawna Depp często używał alkoholu i nielegalnych substancji.

Amber Heard mówiła o jego zachowaniu pod wpływem alkoholu podczas procesu. Aktor jednak zaprzeczył wszystkim przypadkom przemocy, ale nie powiedział nic o tym, że cierpi na uzależnienie.
Najwyraźniej i tym razem czeka go sporo problemów we własnym pubie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee