|

„W wieku 65 lat w mini szortach? Zatrzymaj ją!” Sharon Stone odpowiedziała wszystkim swoim hejterom, zakładając mini szorty

Stone zapomniała o swoim wieku i przeraziła fanów pokazując się w mini szortach! Obiektywy aparatów potajemnie uchwyciły jej obwisłe nogi, a skandaliczne zdjęcia można zobaczyć w tym artykule! 🧐👇

Ponadczasowe piękno i niegasnąca kobiecość tej 65-letniej hollywoodzkiej aktorki nigdy nie przestały być w centrum podziwu wszystkich. Jednak jej niedawny występ w mini szortach wywołał furorę, budząc pewne pytania.

Nie trzeba dodawać, że fani zdecydowanie nie byli gotowi zobaczyć jej w takim wydaniu. Z przerażeniem patrzyli na jej obwisłe i pomarszczone nogi, zaokrąglone kolana i cellulit. Nie wszyscy byli zachwyceni i nie jest to wcale zaskakujące.

Użytkownicy sieci mieli mieszane opinie: „To powinno być nielegalne wyglądać tak seksownie w wieku 65 lat”, „Czas przestać nosić takie ubrania”, „Ledwo rozpoznałam tu moją ulubioną aktorkę!”, „Zdecydowanie nie wygląda na swój wiek”.

„Co najważniejsze, kocha i akceptuje siebie taką, jaka jest!”, „Pewność siebie jest najważniejsza”, „Twój czas już minął!”, „Zazdrość po cichu! Wygląda wspaniale jak na swój wiek”.

Rating
( 3 assessment, average 4.67 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee