|

„Miłość od pierwszego wejrzenia” Kandydujące zdjęcia tej niedopasowanej pary wywołały gorące dyskusje wśród ludzi

„On ma 73 lata, a ona 30, i co z tego? Zamiast tego jest milionerem!”😣🙄Ten zwiędły starzec mógłby „kupić” serce młodej dziewczyny🤯💔Pozostaniesz z otwartymi ustami po obejrzeniu ich pikantnych wspólnych zdjęć na article⬇️⬇️⬇️.

Miłość i związki mogą być trudnym tematem do rozmowy. Dla wielu najlepsza różnica wieku między partnerami wynosi 5-7 lat, a więcej nie jest już dobre․ Dlatego nasz dzisiejszy temat jest bardzo nietypowy i kontrowersyjny: miliarder poślubił młodą modelkę. Różnica wieku między mężczyzną a kobietą wynosi ponad 43 lata.

Nasz dzisiejszy bohater Eduardo Constantini, 73-letni milioner, niedawno zawarł związek małżeński ze swoją piękną 30-letnią partnerką modelką Eliną Fernández. Jednak w wewnętrznym kręgu Eduardo są sceptycy, którzy uważają, że Elina mogła wyjść za mąż tylko dla pieniędzy.

Pomimo sceptyków, Eduardo nie waha się mówić o swojej miłości do młodej żony. A Elina nie ukrywa swojego uczucia do męża. Mimo to ich małżeństwo stało się powodem do dyskusji wśród internautów.

Jednak cała ta krytyka nie jest problemem dla młodej dziewczyny, ponieważ pozostaje kochającą żoną, a para żyje razem szczęśliwie․ Udowadniają, że miłość to coś więcej niż tylko pieniądze czy różnica wieku.

Rating
( 2 assessment, average 3 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee