|

Pewien 18-latek kupił starą barkę i własnoręcznie przekształcił ją w wygodną łódź mieszkalną

Wszyscy się z niego śmiali, ale potem zobaczyli rezultat i zaniemówili! 😮🤐 Młody chłopak własnymi rękami przekształcił barkę w łódź mieszkalną! 😍👏

Posiadanie łodzi mieszkalnych szybko stało się popularne w Wielkiej Brytanii. W wolnym czasie ludzie wolą nie wybierać się na wycieczki, ale na rejsy po rzece, które mogą trwać nawet kilka tygodni.

Dzisiejszy facet od dawna marzył o posiadaniu jednego, ale nie miał na to pieniędzy. Postanowił więc zrobić to całkowicie samodzielnie. Początkowo nie wszyscy mu wierzyli, a nawet śmiali się, gdy poznali jego nierealnie wyglądające plany.

Udało mu się kupić starą barkę za grosze, która stała się przyszłą łodzią mieszkalną. Zaczął planować, jak stworzyć wszystkie pokoje i udogodnienia potrzebne do życia. I w końcu zaczął pracować!

Były tam teraz dwa małe pokoje dla jego matki i siostry. Wygospodarował nawet miejsce na kuchnię i łazienkę. Meble wykonał w całości samodzielnie, co jest godne pochwały i zasługuje na szczególną uwagę.

Na drugim „piętrze” znajdował się mały, ale wygodny salon. Łódź mieszkalna wyglądała zupełnie jak nowa i stała się niczym innym jak ukochanym marzeniem wszystkich, którzy ją widzieli.

Wielu sugerowało chłopcu, by ją sprzedał i zarobił na tym dużą sumę pieniędzy. On jednak stanowczo odmówił i teraz spędza tam czas ze swoją rodziną.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee