|

W momencie, gdy ludzie weszli do tego opuszczonego przez 7 dekad domu, nie mieli słów, by opisać swoje zaskoczenie

Jest jedna rzecz w tym pozornie zwykłym domu wiejskim, która sprawi, że każdy zaniemówi! 🤔😲 Był opuszczony przez 70 lat, ale wszystkie rzeczy w środku pozostały nieruchome! Zobacz zdjęcia w tym artykule! 👇👇👇

W pobliżu miasta Fleetwood w Wielkiej Brytanii odkryto zaniedbany XIX-wieczny dwór, którego wnętrze pozostało „żywe”. Odkryciem podzielił się fotograf badawczy.

Jego hobby to podróżowanie po kraju w poszukiwaniu opuszczonych budynków, badanie ich i robienie zdjęć. Ale największe wrażenie zrobiła na nim ta wiejska posiadłość.

Co zaskakujące, po 70 latach gospodarstwo nie zawaliło się, a nawet zachowało się w całkiem dobrym stanie. Budynek wygląda tak, jakby ktoś mógł w nim mieszkać do dziś.

Pierwsze wrażenie rozwiewa jednak mnóstwo kurzu i zgniłych tapet. Cały obraz wygląda tak, jakby natychmiast opuścili dom, pozostawiając wszystko za sobą.

Wiele rzeczy tutaj, w tym wnętrze i projekt, dowodzi, że może pochodzić z lat 50-tych. Można tu również znaleźć zdjęcia dzieci, wózek, meble i wiele zabytkowych elementów.

Fotograf bardzo zainteresował się tym tajemniczym „domem duchów” i postanowił zbadać jego historię. Wkrótce dowiedział się, że dom był zamieszkiwany przez rodzinę.

Istnieje opinia, że bracia mieli między sobą konflikt, dlatego po śmierci matki postanowili nie dziedziczyć majątku żadnemu z nich.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee