|

„Czy to nie zbrodnia wyglądać tak seksownie w wieku 50 lat?”: Klum skończyła pięćdziesiąt lat w odkrytej sukience i zaskoczyła fanów

Tak kobiety powinny świętować swoje 50. urodziny! Heidi Klum pokazała półnagie ciało w prześwitującej sukience i zdmuchnęła świeczki! 😍🥰

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Heidi Klum (@heidiklum)

Jakkolwiek zaskakujące może się to wydawać, ta kultowa niemiecka supermodelka ma już 50 lat. Nikt by się tego nie domyślił, ponieważ Heidi Klum wciąż wygląda niesamowicie i urzeka wszystkich swoją ponadczasową urodą i kobiecością.

Jubilatka pojawiła się w luksusowej, prześwitującej sukience i świętowała swoje urodziny w gronie najbliższych. Warto wspomnieć, że jej partner jest od niej młodszy o 17 lat, ale według wielu wygląda nawet starzej niż supermodelka.

Nikt nie mógł pozostać obojętny i nie skomentować jej wyglądu. Wielu jednak mówiło o jej mężu, którego wygląd szybko wywołał poruszenie w sieci.

„Nie wygląda na 17 lat młodszego od niej!”, „Co za harmonijni małżonkowie!”, „Jest jedyną kobietą, którą mogę podziwiać na zawsze!”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee