|

„Dopiero w wieku 78 lat zdecydował się na przemianę!” Fani są rozczarowani po zobaczeniu nowego wizerunku Michaela Douglasa

„Stał się dosłownie nie do poznania!”😳🧐Michael Douglas przefarbował włosy i wywołał falę kontrowersji wśród fanów😬Zdziwisz się, gdy zobaczysz zdjęcie w article⬇️⬇️⬇️

Przypominamy, że słynny aktor Michael Douglas ma już 78 lat. Jesteśmy pewni, że wielu z Was oglądało różne filmy z rolami wspaniałego aktora Michaela.

Zdjęcie aktora z perłowo białym uśmiechem przyciągnęło uwagę fanów; wielu nawet nie rozpoznało go od razu. Jednak ostatnie zdjęcie udostępnione przez aktora w sieciach społecznościowych zaskoczyło wszystkich jego fanów. Douglas zapuścił długie włosy i przefarbował je na czerwono, co wywołało konsternację wśród fanów.

78-letni aktor i producent pokazał subskrybentom swoją nową fryzurę. Pomimo faktu, że fryzura aktora była częściowo ukryta pod czapką, nowy kolor włosów nie pozostał niezauważony przez jego fanów. Fani aktora uwierzyli, że stał się on prawdziwym dziadkiem.
Co sądzisz o wyglądzie aktora?

Rating
( 2 assessment, average 3 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee