|

„Co za fenomen!”: Oto niezwykłe rodzeństwo o innym kolorze skóry po latach

Czy pamiętasz te absolutnie wyjątkowe siostry? 🧐🤔 Bliźniaczki, które urodziły się z różnym kolorem skóry, mają teraz 13 lat i oto jakimi pięknościami się stały!

Oto Marcy i Millie, które są siostrami bliźniaczkami. Z biegiem czasu ta o ciemnej skórze stała się jeszcze ciemniejsza, podczas gdy ta o jasnej skórze pozostała niezmieniona.

Ludzie nie wierzą, że są one bliźniaczkami. Cała sprawa polega na tym, że ich rodzice mają różne pochodzenie. Ich matka, Amanda, jest białoskórą Angielką, podczas gdy mężczyzna pochodzi z Jamajki.

Wyobraź sobie ich zaskoczenie, gdy bliźnięta, które powitali, urodziły się z taką wyjątkowością. Niektórzy nawet żartowali, że jedno pochodzi od mamy, a drugie od taty.

Pewnego dnia fotograf zauważył wyjątkowe bliźnięta i udostępnił ich zdjęcia na okładce magazynu o modzie. Wobec nich nikt nie mógł pozostać obojętny.

Bliźniaczki urzekły cały świat swoją wyjątkowością. Jeśli chodzi o ich charakter, Millie jest skromną i pokorną dziewczyną, podczas gdy Marcy jest bardziej energiczna i nastrojowa.

Najczęściej nosiły podobne ubrania i wyglądały wspaniale. Rzuć okiem i podziel się swoją opinią poniżej!

Rating
( 2 assessment, average 4.5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee