|

„Przygotuj się na niespodziankę!” Tak wygląda partner legendarnego Jackie Chana

Wiedzieliście, że Chan zdradzał żonę przez 40 lat? 😱💔 Gwiazda filmowa i artysta sztuk walki pokazał kobietę, która musiała znosić jego niewierność! 😦😬 Zobacz jej zdjęcia w tym artykule! 👇

Prawdopodobnie nie ma nikogo, kto nie znałby tego kultowego aktora, filmowca i artysty sztuk walki, którego znaczący wkład w branżę jest trudny do przecenienia. Jednak w młodości był znany ze swojej niewierności.

Pewnego dnia jedna z jego przyjaciółek przyznała, że zaszła w ciążę podczas ich krótkiego spotkania. Chan pospiesznie wysłał ją do USA i rzadko ją odwiedzał. Na krótko przed narodzinami ich syna mężczyzna udał się do niej.

Głównie to rodzina Jackie Chana nie chciała, aby założył rodzinę, oskarżając tę kobietę o czerpanie z niego korzyści, która z kolei odmówiła nagłośnienia tej sprawy.

Kiedy w końcu zaakceptował swoje błędy z przeszłości, zaczął nadawać priorytet swojemu życiu rodzinnemu, spędzać z nimi więcej czasu i wzmacniać swoje relacje z Lin. Ich spadkobierca o imieniu Jaycee dąży do osiągnięcia sukcesu całkowicie samodzielnie.

Rating
( 3 assessment, average 4 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee