|

Syn Rihanny pojawia się w magazynie i pozuje z nią i A$AP Rocky w uroczej sesji zdjęciowej

„Geny mamy wygrywają!”😍Piosenkarka Rihanna zaprezentowała światu swojego syna w nowej sesji zdjęciowej. Wyrósł i stał się kopią jej mother❤️🥰Zachwycające zdjęcia zobacz here⬇️⬇️⬇️

Rihanna jest jedną z tych gwiazd, które nigdy nie przestają zadziwiać całego świata swoją wyjątkowością. Wszyscy oszaleli, gdy dowiedzieli się o jej dwóch ciążach. Tym razem zaskoczyła wszystkich nowymi zdjęciami. Rodzina była ubrana na czarno, a najciekawsze jest to, że nigdy wcześniej nie pokazywali dziecka publicznie. To był pierwszy raz, kiedy chłopczyk był z rodzicami.

Całe fotografowanie szło dobrze, dopóki rodzina nie zdała sobie sprawy, że oprócz fotografów są fotografowani przez zupełnie inne osoby. Powodem było to, że wyglądali świetnie i urzekli wszystkich obecnych. Oczywiście tylko rodzice decydują, kiedy i jak przedstawić swoje dziecko publiczności.

Piosenkarka stała się wspaniałą i troskliwą matką, ale kiedyś powiedziała, że zmieniła się z jednej osoby w dwie. Według piosenkarki wszystko jest magiczne i cudowne, gdy idziesz do szpitala jako dwie osoby, ale wracasz do domu jako trzyosobowa rodzina.

„Cały okres ciąży jest czymś niesamowitym. Kiedy wróciliśmy do domu, w domu był tylko zimny indyk. Jestem moim mężem i naszym pięknym dzieckiem. Po urodzeniu dziecka kochamy się bardziej niż kiedykolwiek”, kontynuowała.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee