|

„Ujawniono długo oczekiwane dziecko” Paris Hilton pokazała pierwsze zdjęcie swojego dziecka i stała się powodem do dyskusji

„To mało prawdopodobne, że zostanie dobrą matką!”🙄😳Hilton podzieliła się zdjęciem dziecka i mimo swoich oczekiwań otrzymała nieprzyjemną reakcję🙁 A zdjęcie, które udostępniła, zobacz w artykule👇👇👇

W końcu dziecko przyszło na świat! Kiedy Paris Hilton została mamą, wszyscy jej fani byli zachwyceni tą wiadomością. Piękna aktorka, która poślubiła swojego kochanka, a kiedy dziecko już się urodziło, Hilton postanowiła podzielić się tą wspaniałą wiadomością ze swoimi fanami. Udostępniła wzruszające zdjęcie rączki dziecka ściskającej jej palec.

Wszyscy jej wierni fani i przyjaciele pogratulowali Paris i życzyli im zdrowia z dzieckiem. Znaleźli się jednak ludzie, którzy skrytykowali zdjęcie gwiazdy z synem. „Cała uwaga skupiona jest na manicure, a nie na dziecku”, „Ona nawet photoshopowała to zdjęcie”, „Wydaje mi się, że nie zostanie dobrą matką”, pisali. Paris nie zwracała uwagi na te wszystkie negatywne komentarze.

Przypomnijmy, że zaręczyny odbyły się w lutym 2021 roku, a zaczęli spotykać się pod koniec 2020 roku. Wszyscy cieszyli się z ich szczęścia i życzyli im powodzenia. Nie jest jednak tajemnicą, że Paris zerwała zaręczyny z dwoma innymi mężczyznami.

Według niej w końcu znalazła swoją wieczną miłość i teraz czuje się szczęśliwa z nim i ze swoim dzieckiem. Jest pewna, że będzie szczęśliwa spędzając resztę życia ze swoim ukochanym mężem.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee