|

„Zbyt idealna dla tego świata!” Kardashian zachwyca jednym ze swoich najbardziej udanych modowych wyborów

Mężczyźni nie nazywają jej najgorętszą żyjącą kobietą bez powodu! 😍🫢 Po ostatniej stylizacji Kim Kardashian w sukience z odkrytymi plecami, miliony zakochały się w niej od pierwszego wejrzenia! 😲 Zobacz jej strój w tym artykule! 👇👇👇

Ostatnio najpopularniejsza i najbogatsza z sióstr Kardashian-Jenner pojawiła się na rozdaniu nagród w wielkim świecie mody. Większość jej modowych wyborów zachwyca nawet krytyków mody.

Gwiazda wybrała wspaniałą sukienkę sięgającą podłogi z odkrytymi plecami i zachwyciła wszystkich, którzy mieli szczęście ją zobaczyć. Sukienka miała również pikantne rozcięcie. Zdecydowanie był to udany wybór.

Miliony osób zgodnie twierdzą, że był to jeden z jej najbardziej udanych strojów, w jakich kiedykolwiek się pojawiła. Większość ludzi pozostała zachwycona, szybko obsypując ją mnóstwem komplementów.

„Ludzie nie nazywają jej najbardziej atrakcyjną kobietą bez powodu”, „Najgorętsza żywa kobieta, jaką kiedykolwiek widziałem!”, „Te krzywe doprowadzają mnie do szaleństwa”, „Dosłownie uwielbiam twoje ciało!”, „Bogini jest tutaj!”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee