|

„Dr House nie jest taki sam!” Tak wygląda i żyje Hugh Laurie wiele lat po zakończeniu serialu medycznego

Fani nie byli gotowi na widok doktora House’a z krzaczastą brodą i siwymi włosami! Aktor, który złamał wtedy wiele serc, wyraźnie się postarzał, czego dowodem są nowe zdjęcia, które możecie zobaczyć w tym artykule!

Powiedzieć, że dramat medyczny „Dr House” był sukcesem, który zachwycił miliony widzów, to nic nie powiedzieć. To nie tylko zasługa fabuły i intrygi, którą historia nieustannie utrzymywała, ale także genialnej gry aktorów.

Tym, który znakomicie wcielił się w główną postać był Hugh Laurie. Jakkolwiek zaskakujące może się to wydawać, otrzymywał 250 000 funtów za odcinek, co można wytłumaczyć faktem, że serial osiągnął ogromną popularność na całym świecie.

Po zakończeniu świetnej serii kontynuował swoją karierę, biorąc udział w różnych programach telewizyjnych, a także występując jako muzyk. Z powodzeniem udowodnił swoją artystyczną wszechstronność, pokazując, że jego talent nie ogranicza się tylko do aktorstwa.

Niedawno obiektywy aparatów sfilmowały go podczas spaceru w północnej dzielnicy Londynu, którego zauważalnie postarzały wygląd stał się przedmiotem dyskusji. Zdjęcia wywołały mieszane reakcje wśród internautów.

Dla jednych wciąż był tym samym przystojniakiem, który potrafił podbić serce każdej kobiety, inni jednak twierdzili, że czas nie oszczędził go wcale, odbierając mu przystojność i atrakcyjność. Tysiące ludzi zaczęło dzielić się swoimi wrażeniami.

Może nie wydawać się tym samym łamaczem serc, ale powiedzieć, że zachował swoją charyzmę, to nic nie powiedzieć.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee