|

Dancy z „Czego pragną kobiety” przez lata! Oto, co wiek zrobił z kultową aktorką Helen Hunt

Pamiętacie Dancy’ego z „Czego pragną kobiety”? 🤔🧐 Aktorka Hunt, która stawia na naturalne starzenie się, została przyłapana przez paparazzi! 😮🤭 Nawet fani nie rozpoznali jej na ostatnich nieedytowanych zdjęciach, które można zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Kiedy spojrzysz na nowe nieedytowane zdjęcia Helen Hunt zrobione przez niezależnych fotografów, z pewnością stanie się dla ciebie jasne, że Helen Hunt preferuje naturalne starzenie się. Wszyscy zapewne pamiętacie ją jako Dancy z „Czego pragną kobiety”.

W przeciwieństwie do milionów gwiazd show-biznesu, nie poddała się żadnej operacji i niczego nie żałuje. Hunt w ogóle nie wstydzi się swojego wieku i z dumą pokazuje swoje zmarszczki, obwisłą skórę i inne zmiany związane z wiekiem.

„Czy tylko ja nie rozpoznałem jej od razu?”, „Mel Gibson byłby rozczarowany!”, „Ikony też się starzeją!”, „Jeśli się nie mylę, jest aktorką z „Czego pragną kobiety”. Co ten czas z nią zrobił!”.

„Brawo! Wszyscy mamy dość tych wszystkich „sztucznych” twarzy i naprawdę chcieliśmy zobaczyć, jak starzejesz się naturalnie”, „Nic, nawet wiek, nie może zrujnować jej ponadczasowej urody!”, „Pozazdrościć po cichu! Ona nie musi spełniać wszystkich twoich oczekiwań”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee