|

„Nie byliśmy na to gotowi!” Cameron Diaz rozczarowała fanów swoim zaniedbanym wyglądem

„Myje twarz raz lub dwa razy w miesiącu!”😬Po odejściu z aktorstwa Cameron zmieniła się w zaniedbaną gospodynię domową, której fani wcale nie lubili💔🙄Zobacz zdjęcia w artykule i przygotuj się na surprised⬇️⬇️⬇️.

Kilka lat temu była bardzo rozchwytywaną aktorką i wielu reżyserów chciało z nią pracować. Ale w 2015 roku zdecydowała się rzucić pracę i założyć rodzinę ze swoim mężem Benjim Maddenem. Naturalnie miało to ogromny wpływ na codzienną aktywność celebrytki.

W najnowszym odcinku ujawniła, jak bardzo zmieniło się jej spojrzenie na siebie od tego czasu. Kupiłam to wszystko w jednym czasie. Trudno jest nie porównywać się do kobiet, które są standardami piękna, kiedy patrzysz w lustro.

Powiedziała: „Przestałam to robić przez ostatnie osiem lat”․ Kontynuowała mówiąc, że zaczęła jeszcze bardziej zaniedbywać swoją rutynę urody. Ona też to naprawdę lubi. Nie obchodzi mnie to. Szczerze mówiąc, nie myślę zbyt wiele o swoim wyglądzie. Aktorka przyznała: „Albo nie jest to teraz dla mnie interesujące”.

Wyjaśniła, że nie zrobiła nic, aby stać się piękniejszą. „Uwielbiam to, że po prostu przestałam myć twarz”, odpowiedziała. Słynna osobowość twierdzi, że teraz koncentruje się na zupełnie nowych tematach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee