|

„Nic dziwnego, że miliarder oszalał na jej punkcie!” Bezos i Sanchez przenieśli swój związek na zupełnie nowy poziom

To właśnie dla niej w 2019 roku Bezos zostawił swoją 25-letnią żonę! Do sieci trafiły ekskluzywne zdjęcia z przyjęcia zaręczynowego Bezosa i Sanchez, które możecie zobaczyć w tym artykule! 🧐👇

Warto wspomnieć, że jeden z najbardziej znanych na świecie i odnoszących sukcesy biznesmenów J. Bezos i jej partnerka zostawili dla siebie swoje rodziny. Co zaskakujące, założyciel Amazona zostawił swoją 25-letnią żonę tylko po to, by być z nią.

Niedawno słynna para zorganizowała przyjęcie zaręczynowe. Było ono prestiżowe i zaproszono na nie tylko gwiazdy z najwyższej półki. Zorganizowali „bliskie” przyjęcie i zaskoczyli cały świat swoim luksusem.

Jakkolwiek zaskakujące może się to wydawać, Sanchez wybrała białą sukienkę mini z głębokim dekoltem i wyglądała wspaniale. Swój odkrywczy wygląd uzupełniła luksusową biżuterią. Jej ryzykowny wygląd przyciągnął uwagę milionów ludzi.

Tymczasem internauci mieli mieszane opinie. Stwierdzili, że tak prowokacyjna sukienka zdecydowanie nie była na zaręczyny. To niesamowite, że kobieta w jej wieku może wyglądać tak niesamowicie i oszałamiająco.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee